Clubkampioenen

Jongensenkel

1987 Pascal van der Sman
1992 Rohin Mehra
1993 Rohin Mehra
1994 Bert van der Togt
1995 Hidde Duivenvoorden
1996 Hidde Duivenvoorden
1997 Jasper den Braber
1998 Jasper den Braber
1999 Mark van der Togt
2000 Jim van Elswijk
2001 Jim van Elswijk
2002Alan Wooning
2003 Alan Wooning
2004 Tristen Vreugdenhil
2005 Tristen Vreugdenhil
2006 Perry van den Heuvel
2007 Milan Koot
2008 Perry van den Heuvel
2009 Milan Koot
2010 Milan Koot
2011 Dylan Vollebregt
2012 Lucas Koot
2013 Lucas Koot
2014 Lucas Koot
2015 Beau van der Sman
2016 Lars Rhijnsburger

Meisjesenkel

1994 Nicole v.d. Steeg
1995 Marion Brandhorst
1996 Marion Brandhorst
1997 Karin de Ruiter
1998 Sandra Brandhorst
1999 Annelies van der Togt
2000 Sandra Brandhorst
2001 Annelies van der Togt
2002 Roos Brandhorst
2003 Lisette Bogers
2004 Lisette Bogers
2005 Laura Storre
2006 Leoni Mets
2007 Leoni Mets
2008 Leoni Mets
2009 Leoni Mets
2010 Eline Dukel
2011 Lente van den Berg
2012 Lente van den Berg
2013 Lindsey Beernink
2014 Imme de Wilde
2015 Elise Manhoudt
2016 Imme de Wilde

Competitie Senioren – Herenenkel

1988 Ronald in 't Veen
1989 Pascal van der Sman
1991 Frans Luijendijk
1994 Paul van Leeuwen
1995 Paul van Leeuwen
1996 Paul van Leeuwen
1997 Peter den Boer
1998 Peter den Boer
1999 Peter den Boer
2000 Paul van Leeuwen
2001 Hidde Duivenvoorden
2002 Hidde Duivenvoorden
2003 Hidde Duivenvoorden
2004 Hidde Duivenvoorden
2005 Hidde Duivenvoorden
2006 Hidde Duivenvoorden
2007 Hidde Duivenvoorden
2008 Hidde Duivenvoorden
2009 Hidde Duivenvoorden
2010 Hidde Duivenvoorden
2011 Rohin Mehra
2012 Hidde Duivenvoorden
2013 Hidde Duivenvoorden
2014 Hidde Duivenvoorden
2015 Hidde Duivenvoorden
2016Benjamin van Bavel

Competitie Senioren – Damesenkel

1988 Inge Vreugdenhil
1989 Marjan Greeve
1991 Ingrid Knape
1994 Carla Bloom
1995 Carla Bloom
1996 Kitty Vreugdenhil
1997 Carla Bloom
1998 Marion Brandhorst
1999 Marion Brandhorst
2000 Marion Brandhorst
2001 Gemmeke Rutten
2002 Marion Brandhorst
2003 Marion Wiebenga-Brandhorst
2004 Marion Wiebenga-Brandhorst
2005 Janine van Rossum
2006 Gemmeke Rutten
2007 Janine van Rossum
2008 Gemmeke Rutten
2009 Sandra Brandhorst
2011 Laura Storre
2012 Janine Duivenvoorden
2013 Laura van Harten
2014 Laura van Harten

Competitie Senioren – Herendubbel

1998 Peter den Boer en Ed Swanborn
1999 Peter den Boer en Paul van Leeuwen
2002 Hidde Duivenvoorden en Walter Rijnders
2008 André van Spengen en Peter Wiebenga
2010 Hidde Duivenvoorden en Perry van den Heuvel
2012 André van Spengen en Arless Tjin Asjoe
2014 Jorn Aagaard en Thierry van den Bosch
2015 Hidde Duivenvoorden en Wouter van Harten
2016 Benjamin van Bavel en Roel van Harten

Competitie Senioren – Gemengd Dubbel

1997 Paul van Leeuwen en Carla Bloom
1998 Hidde Duivenvoorden en Marion Wiebenga-Brandhorst
1999 Paul van Leeuwen en Carla Bloom
2001 Rohin Mehra en Gemmeke Rutten
2003 Hidde Duivenvoorden en Kitty Vreugdenhil
2005 Paul van Leeuwen en Anouk Hengeveld
2007 Hidde Duivenvoorden en Laura Storre
2009 Hidde Duivenvoorden en Laura van Harten
2011 Rohin Mehra en Gemmeke Rutten
2013 Peter Wiebenga en Janine Duivenvoorden

Competitie Senioren – Damesdubbel

1998 Marion Brandhorst en Carla Bloom
1999 Marion Brandhorst en Carla Bloom
2000 Marion Brandhorst en Carla Bloom
2002 Gemmeke Rutten en Carla Bloom
2008 Sandra Brandhorst en Audrey Jager
2012 Laura van Harten en Laura Storre

Recreanten – Herenenkel

1988 Bert & CO
1989 J.W. Bink
1990 André van Spengen
1991 Maarten Ripping
1992 Paul van Leeuwen
1993 Arie den Uijl
1994 Peter Wiebenga
1995 Peter Wiebenga
1996 Jos Rep
1997 Bert van der Togt
2000 Niko Koot
2001 John van Raffe
2002 Roel van Harten
2003 Alan Wooning
2004 Tristen Vreugdenhil
2005 Karsten van den Berg
2006 Karsten van den Berg
2007 Jaco van Leeuwen
2008 Karsten van den Berg
2009 Karsten van den Berg
2010 Pascal van der Sman
2011 Ruud Twigt
2012 David Renger
2013 Nathan van Bommel
2014 Toor Kamerling (onjuist op toernooi.nl)
2015 Jean-Paul Baradel
2016 Niko Koot

Recreanten – Herendubbel

2000 Hans Wooning en Niko Koot
2002 Alan Wooning en Niko Koot
2003 Alan Wooning en Niko Koot
2004 Niko Koot en Wilco Bierhuizen
2005 Alphons Pieters en Geoffrey Romeijnders
2006 Alphons Pieters en Geoffrey Romeijnders
2007 Perry van den Heuvel en Alphons Pieters
2008 Niko Koot en Ruud Twigt
2009 René Weerheim en Ruud Twigt
2010 Elianne Hulst-Kooy en Pascal van der Sman
2011 Gerard Breugem en Richard Rademakers
2012 Nathan van Bommel en Eddie Holwijn
2013 Peter Stokman en Rick Vleghert
2014 Jean-Paul Baradel en Marco van den Berg
2015 Annelies van der Burgt en Niko Koot
2016 Lars Rhijnsburger en Wilco Hermus

Recreanten – Damesenkel

1988 Tineke Krijgsman
1989 Marja Smaal
1991 Carla Bloom
1996 Petra de Ruiter
1998 Janine van Rossum
2009 Chantal Odijk
2010 Annelies v.d. Burgt

Recreanten – Damesdubbel

1998 Janine van Rossum en Angela Kroep
2000 Sandra Brandhorst en Audrey Jager